Výchovný poradca Činnosť výchovného poradcu Plán práce výchovného poradcu Harmonogram prijímacieho konania Užitočné stránky

Výchovný poradca

Najdôležitejšou vecou života je voľba povolania.  B. Pascal

Aj v tomto školskom roku  2023/2024 čaká našich deviatakov vážne rozhodnutie, ktoré ovplyvní ich budúci život. Nebude ľahké  vybrať si školu a  možno aj prácu, ktorej sa budú  venovať v budúcnosti. Budem rada, ak ich  rozhodnutie bude správne, a ak  to ďalšie štúdium zvládnu  a v živote sa aspoň dobre uplatnia. Rada Vám, milí deviataci, pomôžem a poradím. Náplňou mojej práce nie je však len pomáhať deviatakom pri výbere ich ďalšieho štúdia.  Každý z nás sa potrebuje niekedy poradiť, zdôveriť, vyrozprávať. Ako hovorí turecké príslovie: Nie je hanba, že nevieš, ale, že sa neopýtaš. Takže: „ Pýtajte sa.“

Výchovný poradca školy:  Mgr. Drančáková Ivana

Poradensko - konzultačný deň pre šk. rok 2023/2024 - streda: od 08.35 - do 10.20 hod.

Iný termín po vzájomnej dohode so žiakom, rodičom.